loader
Łódź? Jesteśmy tu!
svg
UniStyle.pl

PrestaShop reccomendation

image

Kontakt

+42 676 30 25

Prestashop eCommerce idealny dla małych i średnich wdrożeń B2C.

img

Dlaczego wybrać PrestaShop?

PPrestaShop – dlaczego zdecydować się właśnie na to oprogramowanie do prowadzenia sklepu Internetowego? W czym przewyższa konkurencyjne rozwiązania? Czy posiada cechy, które sprawiają, że wyprzedza produkcje innych vendorów?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytania. Każdy biznes wymaga indywidualnej analizy i zaadoptowania rozwiązań najlepiej spełniających założenia podstawowe jednocześnie trzymając się w ryzach założonego budżetu. My główną zaletę tego oprogramowania OpenSource odnajdujemy w naprawdę dobrym Community oraz bardzo dobrej platformie Addons Marketplace. Minusem jest słabe zarządzanie indywidualnymi cennikami klientów, nieprzemyślana wielowalutowość i brak porządnej wersji B2B. Ale to tylko nasze odczucia kształtowane na kanwie uruchomionych systemów. Możliwe, że dla Twojego sklepu wybór PrestaShop będzie idealny.

image
Doświadczony zespół

Zarządzamy wieloma instancjami PrestaShop z powodzeniem dbając o bezpieczeństwo i aktualność wersji.

image
24*7 Wsparcie onLine

Zapewniamy wsparcie onLine dla administratorów PrestaShop w ramach standardowych i ponadstandardowych modułów.

Zrobić sklep tak aby sprzedawał

Przede wszystkim musi być szybki. Klient nie może czekać na załadowanie się strony www. Nikt tego nie lubi tak samo jak nikt nie lubi czekać w kolejce. W celu podniesienia volumenu sprzedaży warto zwrócić uwagę na łatwość integracji z platformami Google, czy Facebook. Ścieżka zakupu powinna być możliwie prosta. W tym miejscu pytajmy o minimum niezbędne do realizacji zamówienia. Bądźmy profesjonalni. Dbajmy o zgody Cookies, RODO i zapewnijmy klienta, że jego dane są bezpieczne. Internauci czują dobrą jakość i wrócą do Twojego sklepu.

image
image
asked anything

FAQ - częste pytania

Ile to kosztuje?

PrestaShop jest platformową OpenSource za której wykorzystanie nie ponosisz żadnych opłat. Jeżeli jednak chcesz rozbudować sklep o dodatkowe moduły będziesz musiał wkalkulować koszt od 50 do 200€ za moduł. Ponadto zapłacisz za hosting oraz wdrożenie i integracje.

Czy platforma Prestashop jest bezpieczna?

W historii produktu znalazło się kilka wpadek. Niemniej reakcja zespołu twórców była natychmiastowa. Ponadto stosowanie Website Application Firewall podnosi bezpieczeństwo każdego rozwiązania.

Co z płatnościami onLine oraz przesyłkami kurierskimi?

Każdy dostawca płatności elektronicznych funkcjonujący na polskim rynku posiada moduł integracji z PrestaShop. Istnieją również platformy spedycyjne łatwo integrujące się z Presta.

Czy sklep może mieć indywidualny wygląd?

Tak. Istnieje duża baza szablonów, które można zaadoptować na własne potrzeby.

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny – Copyright ©2008-2023 Design & Developed by UniStyle.pl