loader

Wsparcie doradcy

Twój dedykowany konsultant z którym omówisz wszystkie potrzeby, a większość z nich załatwisz telefonicznie, przez e-mal lub nawet SMS.

img
Panel PLESK

- Obsidian

img
E-maill

- Antyvirus, Spam Filter

img
PHP

- 5.6, 7.x, 8.x

img
node.js

- 12, 14, 16, 17, 18

image
Use cases

Rozwiązujemy problemy naszych klientów

Możesz zająć się prowadzeniem swojego biznesu, a w tym czasie My podejmiemy wyzwanie rozwiązania problemów technicznych z Twoimi stronami www, pocztą e-mail, systemami sklepowymi, e-commerce lub CRM.

 • SSL/TLS Certificates
 • Zarządzanie DNS i DNSSEC dla domen
 • ImunifyAV Virus scanner
 • Backup&Restore z panelu klienta
 • Zarządzanie CRON z panelu klienta
 • PHP Composer z panelu klienta
 • Docker & Docker proxy rules
 • GIT z panelu klienta
 • Logi z panelu klienta
 • Website Application Firewall
 • Konfiguracja i wybór wersji PHP
 • MySQL lub PostgreSQL
PLESK
Aktualnie najlepszy

Otrzymujesz narzędzie, które umożliwi Ci samodzielną konfigurację usług hostingowych. Jeżeli nie chcesz konfiguracji wprowadzać samodzielnie lub po prostu nie masz w swoim zespole odpowiedniej osoby możesz liczyć na naszą ekspercką pomoc.

Hosting

Wskażemy właściwy zestaw usług hostingowych

Zamiast sztywnych pakietów hostingowych proponujemy analizę potrzeb Twojej firmy. Dobierzemy optymalną konfigurację usług, aby Twój zespół mógł zająć się kreacją.

Po rozmowie z naszym konsultantem otrzymasz propozycję. Śmiało, sprawdź jak działamy… rozmowa nie kosztuje.

+42.676 30 25

Jak analizujemy potrzeby?

Proces wyboru

Wychodzimy od stanowisk pracy, aby przejść przez wszystkie procesy biznesowe i punkty styku z usługami hostingowymi. Nawet małe firmy wymagają współdzielenia zasobów tak, aby praca była efektywna.

image

01

Struktura firmy

Analizujemy strukturę firmy. Od kilkuosobowych zespołów w których każdy zajmuje się innym zadaniem, po organizacje z departamentami odpowiedzialnymi za kluczowe składniki sukcesu.

02

Struktura procesów

Badamy w jaki sposób aktualne zasoby są wykorzystywane. Rezygnacja ze zbędnych usług to projekt, który należy zaplanować, aby przejść przez niego suchą stopą.

03

Migracja i Adaptacja

Od transferu domen, przez migrację serwisów www po pocztę e-mail oraz zasoby chmurowe. Wykonamy całą pracę za Ciebie.

04

Szkolenie personelu

Twój personel będzie wiedział jak pracować wydajnie z nowym pakietem hostingowym. Za rozwiązania z których Twoja firma nie skorzysta nie będziesz ponosił żadnych opłat.

image

Ile to kosztuje?

Proces kalkulacji rozpoczynamy od usług o wartości 50 zł rocznie. Tyle wystarczy na hosting strony www, skrzynki pocztowej i bazy danych. Za 200 zł z powodzeniem utrzymasz do 20 skrzynek pocztowych i dużą stronę lub sklep Internetowy, a od 600 zł możesz rozpocząć własny biznes z panelem typu Reseller. Nasze ceny utrzymują się na stałym poziomie od ponad 10 lat.

Skupiamy sie na współpracy z lokalnymi firmami

Wspieramy lokalne firmy

Bardzo angażujemy się we współpracę z lokalnymi firmami. Stawiamy na rozmowę i bardzo chętnie spotkamy się z Państwem – nie tylko online.

image
image

100 %

Happy Clients

image

100 %

HOSTING EXPERT

image

100 %

Central Poland

Blog

Już wkrótce dowiesz się więcej...

iqonic-blog

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable.

Oprogramowanie niezbędne do prowadzenia rozliczeń z ZUS w Polsce. Obsługiwane przez każde biuro rachunkowe i każdy podmiot zatrudniający pracowników.

Podmioty rejestrujące produkty w bazie EPREL mają obowiązek weryfikacji tożsamości przy użyciu kwalifikowanej pieczęci elektronicznej.

iqonic-blog

Podpis w e-Dowodzie zachowuje taką samą moc prawną, jak standardowy podpis kwalifikowany. Aby złożyć podpis, wystarczy jedynie przyłożyć e-dowód do czytnika (z NFC) i zweryfikować podpis swoim PIN-em.

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny –  Copyright ©2022 Design & Developed by UniStyle.pl