Fotografia PackShot

CO TO JEST PACKSHOT PODSTAWOWY?

Jest to profesjonalne zdjęcie wykonane na jednolitym tle najczęściej białym, chyba, że klient ma inną wizję. Zdjęcie poddane jest podstawowemu retuszowi, przez który rozumiemy korektę kolorów, poprawienie kontrastu zdjęcia oraz jego wyostrzenie.

CO TO JEST PACKSHOT PREMIUM?

Jest to profesjonalne zdjęcie wykonane w najlepszym możliwym oświetleniu, poddane kompleksowej postprodukcji. Przez kompleksową postprodukcję rozumiemy korektę kolorów, światłocieni, poprawę kontrastu zdjęć, cieniowanie, wyostrzenie, modelowanie produktu, usuwanie wad, dodatkowe efekty takie jak cieniowanie i odbicia.

CO TO JEST ZDJĘCIE PROSTE?

Zdjęcie proste dotyczy produktu który nie jest pokryty materiałem, który posiada jakąś powierzchnię odbijającą (np. błyszczący plastik, połyskliwy metal, srebro, złoto, szkło). Oprócz tego przy tego typu sesji produkt nie wymaga wykonywania dodatkowych czynności typu czyszczenia jego powierzchni, składania, prasowania.

CO TO JEST ZDJĘCIE ZŁOŻONE?

Zdjęcie złożone dotyczy produktów kosmetycznych, biżuterii, produktów szklanych, chromowanych, powlekanych odblaskowym materiałem.

Klient otrzymuje zdjęcia w formacie umożliwiającym publikację w sieci Internet (np. sklep, witryna czy portal Allegro) i ma możliwość ich użytkowania bezterminowo. Licencja na zdjęcia w jakości drukarskiej – dopłata +100%. Zabronione jest  odsprzedawanie wykonanych zdjęć innym firmom. Dostarczenie i odbiór produktów znajduje się po stronie klienta i cena tego nie obejmuje.

Ponieważ zależy nam na jak najlepszej współpracy oraz efekcie końcowym, prosimy o możliwie dokładne wypełnienie formularza.
Na podstawie przesłanych informacji uzyskają Państwo propozycję współpracy. Przekazane informacje nie są wiążące, jednak ułatwią nam przygotowanie dla Państwa dokładnej wyceny.

Poniższy cennik ma charakter orientacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Dokładna wycena zostanie przygotowana po szczegółowym określeniu zakresu prac, terminu realizacji i ilości zdjęć wykonywanych w jednej serii. Wszystkie prace niestandardowe są wyceniane na podstawie stawki godzinowej pracy studia graficznego wynoszącej 100 zł/jedna godzina pracy. Minimalny koszt przyjęcia wykonania zlecenia zdjęć produktowych to 220 zł netto.

DO 10 szt.
od 11 do 50 szt.
od 51 do 100 szt.
od 101 szt.
packshot podstawowy
Zdjęcie Proste
25 zł20 zł17 zł15 zł
packshot podstawowy
Zdjęcie ZŁOŻONE
30 zł25 zł20 zł17 zł
packshot PREMUM
ZDJĘCIE PROSTE
35 zł30 zł27 zł25 zł
packshot PREMIUM
Zdjęcie ZŁOŻONE
40 zł35 zł30 zł27 zł