"Zapewnianie rozwiązań marketingowych i informatycznych, dzięki którym organizacje uzyskują przewagę rynkową w swoim sektorze, jest celem nadrzędnym firmy UniStyle i jej misją."

Nasze oprogramowanie powstaje zgodnie z założeniem misji firmy. Chcemy, aby doskonałe jakościowo produkty stały się dostępne dla większej liczby firm. Przez dostępność rozumiemy nie tylko aspekt ekonomiczny, ale również techniczny. Łatwa obsługa – to jedno z podstawowych założeń. Ale równie ważne są dla nas: niski koszt wdrożenia i utrzymania, rozbudowy oraz minimalizacja cech uzależniających od wykonawcy.

Web design & e-commerce
20%

SEM, SEO and marketing
40%

Server management
25%

DTP & graphic projects
15%

W naszej ofercie...

Usługi hostingowe świadczymy z wykorzystaniem panelu PLESK Onyx.

Nasza oferta hostingu wybierana jest przez profesjonalistów chcących swobodnie tworzyć aplikacje web. Zapewniamy obsługę Git, Let’s Encrypt, RubyOnRails, Node.js, a PHP działa w takiej wersji w jakiej zechcesz… Serwery fizycznie znajdują się w strefie państw bezpiecznych (Unia Europejska) co wraz z możliwością spisania Umowy Powierzenia Danych Osobowych gwarantuje zgodność z GIODO, a od 05.2018 z RODO.

Sprawdź ofertę

eLineo gwarantuje sprawne i profesjonalne wykonanie serwisu www.

Dzięki eLineo otrzymają Państwo bardzo łatwy w obsłudze panel do zarządzania treścią i szerokie możliwości rozwoju witryny przy zachowaniu atrakcyjnych warunków cenowych.

Sprawdź ofertę

Rejestracja domen i certyfikaty SSL

Rejestrujemy praktycznie wszystkie dostępne nazwy domen krajowych i zagranicznych. Zagwarantujemy również podwyższony poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych podpinając certyfikat SSL zwiększający zaufanie do e-biznesu. Wierzymy że certyfikaty zwiększą wiarygodność Państwa serwisów www i przyczynią się do wzrostu bezpieczeństwa i wartości zamówień w Państwa firmie.

Oferta domen

Kwalifikowany podpis elektroniczny

Usługa skierowana do osób prywatnych i firm, które chcą aby kontakt z Urzędami przebiegał sprawnie i bez konieczności odchodzenia od stanowiska pracy. Podpis elektroniczny umożliwia również wysłanie pliku JPK do Urzędu Skarbowego.

Sprawdź ofertę

Administrujemy i zarządzamy serwerami.

Zapewniamy obsługę serwerów Linux (Debian, Ubuntu) jak i Windows Server 2008 i wyższych, w tym zarządzamy usługami Active Directory. Gwarantujemy wyspecjalizowaną kadrę Cisco (CCNA) i Microsoft (MCSA). Tworzymy również własne oprogramowanie typu Firewall.