"Zapewnianie rozwiązań marketingowych i informatycznych, dzięki którym organizacje uzyskują przewagę rynkową w swoim sektorze, jest celem nadrzędnym firmy UniStyle i jej misją."

Nasze oprogramowanie powstaje zgodnie z założeniem misji firmy. Chcemy, aby doskonałe jakościowo produkty stały się dostępne dla większej liczby firm. Przez dostępność rozumiemy nie tylko aspekt ekonomiczny, ale również techniczny. Łatwa obsługa – to jedno z podstawowych założeń. Ale równie ważne są dla nas: niski koszt wdrożenia i utrzymania, rozbudowy oraz minimalizacja cech uzależniających od wykonawcy.

Web design & e-commerce
20%

SEM, SEO and marketing
40%

Server management
25%

DTP & graphic projects
15%

W naszej ofercie...

Usługi hostingowe świadczymy z wykorzystaniem panelu PLESK Onyx.

Nasza oferta hostingu wybierana jest przez profesjonalistów chcących swobodnie tworzyć aplikacje web. Zapewniamy obsługę Git, Let’s Encrypt, RubyOnRails, Node.js, a PHP działa w takiej wersji w jakiej zechcesz… Serwery fizycznie znajdują się w strefie państw bezpiecznych (Unia Europejska) co wraz z możliwością spisania Umowy Powierzenia Danych Osobowych gwarantuje zgodność z GIODO, a od 05.2018 z RODO.

Sprawdź ofertę

Hosting NextCloud – zamień wiele programów używanych w twojej firmie na jedno zintegrowane rozwiązanie dla biznesu.

Hosting chmury NextCloud to oferta dla firm wspierających pracę grupową, wielu oddziałów lub wielu pracowników zdalnych. Chmura może imitować sieć lokalną, pakiet office, integrować się z kalendarzem w iOS lub Android oraz programem pocztowym. Wsparcie pracy projektowej, organizacja wiadomości email oraz przesyłanie dużych załączników. Video konferencje z możliwością udostępniania pulpitu, sprawdzanie aktywności oraz wersjonowanie plików.

Sprawdź ofertę

Rejestracja domen i certyfikaty SSL

Rejestrujemy praktycznie wszystkie dostępne nazwy domen krajowych i zagranicznych. Zagwarantujemy również podwyższony poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych podpinając certyfikat SSL zwiększający zaufanie do e-biznesu. Wierzymy że certyfikaty zwiększą wiarygodność Państwa serwisów www i przyczynią się do wzrostu bezpieczeństwa i wartości zamówień w Państwa firmie.

Oferta domen

Kwalifikowany podpis elektroniczny

Usługa skierowana do osób prywatnych i firm, które chcą aby kontakt z Urzędami przebiegał sprawnie i bez konieczności odchodzenia od stanowiska pracy. Podpis elektroniczny umożliwia również wysłanie pliku JPK do Urzędu Skarbowego.

Sprawdź ofertę

Administrujemy i zarządzamy serwerami.

Zapewniamy obsługę serwerów Linux (Debian, Ubuntu) jak i Windows Server 2008 i wyższych, w tym zarządzamy usługami Active Directory. Gwarantujemy wyspecjalizowaną kadrę Cisco (CCNA) i Microsoft (MCSA). Tworzymy również własne oprogramowanie typu Firewall.