loader
Łódź? Jesteśmy tu!
svg
UniStyle.pl

Rozwiązania dla biznesu

image

Kontakt

42 6763025

Zapraszamy do nieskrępowanego kontaktu z naszym zespołem.

img

Czym jest i do czego służy?

NNextCloud to platforma OpenSource służąca głównie do wymiany plików pomiędzy jej użytkownikami. System może działać w sieci lokalnej i łączyć się z użytkownikami posiadającymi dostęp do sieci Internet pracującymi na iOS, Android, Linux lub Windows.

Hosting chmury NextCloud to oferta dla firm prowadzących pracę grupową, wielu oddziałów lub wielu pracowników zdalnych. Chmura pozwala działać zdalnie tak, jakby użytkownicy znajdowali się w tej samej sieci lokalnej. NextCloud posiada bardzo ciekawe alternatywy dla pakietu office. Co więcej może integrować się z kalendarzem w iOS lub Android oraz programem pocztowym. Wsparcie pracy projektowej, organizacja wiadomości email oraz przesyłanie dużych załączników to główne atuty rozwiązania. Ponadto za pomocą NextCloud można przeprowadzić Video konferencje z możliwością udostępniania pulpitu, sprawdzanie aktywności użytkowników oraz wersjonowanie plików.

Jak go zdobyć?

Uruchomienie NextCloud wiąże się z koniecznością przeprowadzenia gruntownej analizy potrzeb. Dopiero po weryfikacji procedur wewnętrznych będziemy w stanie określić, które z komponentów będą niezbędne do pokrycia wszystkich procesów biznesowych. A jest z czego wybierać… NextCloud Hub to nie tylko serwer udostępniający pliki i inne zasoby, ale również aplikacje standalone do synchronicznej wymiany danych, rozmów Video, czy wtyczki do programów pocztowych i kalendarzy. Uruchomienie NextCloud wymaga znajomości funkcjonalnej oprogramowania i technicznej wszystkich jego składników.

image
Doświadczony zespół

Zarządzamy wieloma instancjami NextCloud z powodzeniem dbając o bezpieczeństwo i aktualność wersji.

image
24*7 Wsparcie onLine

Zapewniamy wsparcie onLine dla administratorów NextCloud oraz użytkowników końcówek.

Bezpieczeństwo i możliwości RollBack

Żaden z producentów nie zagwarantuje w umowie, że  zabezpieczenia jego systemu są nie do przełamania. Wiąże się to głównie z brakiem wpływu na bezpieczeństwo technologii wybranej do tworzenia oprogramowania, na którą producent zwykle nie ma wpływu. Ale nie jest to jedyne słabe ogniwo. Innym jest np. błąd ludzki, administratora lub użytkownika.

W pełni bezpieczny system nie istnieje, ale na szczęście istnieją procedury, które spowodują, że Twoje dane będą w pełni bezpieczne. To ważne, aby w producyjnych systemach w których przetwarzane są dane wrażliwe stosować szyfrowaie, historię wersji, snapshoty oraz przede wszystkim kopie bezpieczeństwa.

image
image
Frequently Asked Question

FAQ - częste pytania

Czym jest NextCloud?

Rozwiązanie OpenSource, które poza serwerem posiada aplikację standalone na komputer lub telefon oraz setki modułów tworzonych przez niezależnych twórców.

Do czego służy NextCloud?

System służy głównie do wspólnej pracy na plikach. Dodatkowe aplikacje znacząco rozszerzają zakres stosowania, który limituje tylko wyobraźnia 🙂

Ile kosztuje NextCloud?

Rozwiązanie posiada wersję Community, którą możesz uruchomić samodzielnie lub przy naszym wsparciu oraz wersję Enterprise, która pozwoli na stabilną i bezpieczną pracę Twojej dużej organizacji.

Czy system jest aktualizowany?

Gwarantujemy, działanie serwera NextCloud Hub w wersji posiadającej wsparcie bezpieczeństwa.

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny – Copyright ©2008-2023 Design & Developed by UniStyle.pl