loader
PLESK Hosting
svg
UniStyle.pl


PLESK Hosting

image

Kontakt

42 6763025

Hosting nie musi być utrapieniem. Może być również relatywnie tani.

img

PLESK Obsidian

PPlesk – zaawansowany panel służący do administracji usługami hostingowymi. Organizuje strukturę, podnosi bezpieczeństwo, wprowadza dobre praktyki i dostarcza świetne narzędzia zwiększające funkcjonalność. Rozwiązanie PLESK jest z nami od 2006 roku, w czasach gdy Ngnix oraz node.js jeszcze nie istniały. To naprawdę wygrzane i stabilne rozwiązanie.

PLESK jest używany przez nas do świadczenia usług hostingowych dla budżetowych witryn w modelu “shared hosting”. Niemniej licencja jaką udostępnia producent umożliwia nam uruchamianie indywidualnych instancji dla Klientów wymagających więcej.

Korzyści z własnego PLESK Panel

Dla zespołu programistycznego to narzędzie w którym konfiguracja usług będzie szybka. Dla inwestora to narzędzie, które przez prostotę obsługi zwróci się w postaci czasu jaki zaoszczędzi zespół. Firmy, które chcą mieć stabilną pocztę e-mail znajdą alternatywę do Office365, czy GoogleSuite.

image
Doświadczony zespół

Zarządzamy wieloma instancjami PLESK z powodzeniem dbając o bezpieczeństwo i aktualność wersji.

image
24*7 Wsparcie OnLine

Zapewniamy wsparcie onLine dla administratorów PLESK oraz użytkowników końcowych panelu.

Sprawny zespół jest samowystarczalny

PLESK Panel wprowadza do zespołu nowe spojrzenie na szybką zmianę w której udział biorą już nie tylko administratorzy i DevOpsi, ale również przeszkolony, mniej doświadczony personel. Z poziomu interfejsu www otrzymasz możliwość wykonywania kopii bezpieczeństwa wraz z ich przywracaniem. Będziesz mógł zmieniać wersję PHP, czy node.js wykonując zaledwie kilka kliknięć.

Ci bardziej doświadczeni eksperci również znajdą coś dla siebie. Np. logi ze wszystkich usług wyświetlane w czasie rzeczywistym w kolorowanej składni lub możliwość przeskanowania wszystkich serwisów pod kątem znanych podatności. Dostępny jest również  monitoring działania sprzętu (RAM, CPU, I/O) w postaci graficznego wykresu, a dla firm posiadających wiele serwerów możliwość spięcia ich wszystkich w jednym systemie monitoringu.

img
img
asked anything

Frequently Asked Question

Które z systemów operacyjnych wspiera PLESK?

PLESK jest dostępny w wersjach na Debian, Ubuntu, Centos, RedHat, CloudLinux, AlmaLinux, Virtuozzo Linux, Windows Server 2012-2022

Czy znajomość Linuxa jest niezbędna?

Znajomość systemu operacyjnego Linux nie jest niezbędna jeżeli powierzysz administrację rozwiązaniem naszej firmie, w przeciwnym razie przynajmniej jeden członek Twojego zespołu musi być doświadczonym administratorem.

Ile to kosztuje?

Od 8€ do 25€ miesięcznie w zależności od wybranego planu. Jeżeli oczekujesz większej liczby funkcjonalności należy doliczyć kolejne 8€ do 25€ miesięcznie za dodatkowe moduły.

Czy PLESK wspiera popularne systemy web?

Tak. W szczególności WordPress i Joomla. Ale można tu odnaleźć narzędzia do SEO, czy eCommerce.

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny – Copyright ©2008-2023 Design & Developed by UniStyle.pl