loader

UniStyle.pl Zdobywa Ochronę Prawa Znaku Towarowego

Zyskanie prawa ochronnego na nasz znak towarowy to nie tylko formalność, ale także otwarcie drzwi dla innowacyjnych produktów i usług.

 

Z dumą ogłaszamy, że dnia 20 lutego 2024 roku firma UniStyle.pl uzyskała decyzję Urzędu Patentowego RP dotyczącą udzielenia prawa ochronnego na znak towarowy “UniStyle”. To historyczne wydarzenie otwiera nowy rozdział w historii naszej firmy i wprowadza nas na rynek z jeszcze większą pewnością siebie.

Zyskanie prawa ochronnego na nasz znak towarowy otwiera drzwi do nowych obszarów rozwoju. W związku z tym, planujemy wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów i usług, które będą nie tylko odzwierciedlały naszą markę, ale również spełniały oczekiwania naszych klientów. Będziemy kontynuować naszą misję dostarczania wysokiej jakości, nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań dla naszych klientów.

Zdobycie prawa ochronnego to nie tylko powód do świętowania, ale również zobowiązanie do ochrony integralności naszej marki. Będziemy aktywnie monitorować rynek, reagować na ewentualne naruszenia i podejmować wszelkie działania prawne, aby zapewnić, że znak towarowy “UniStyle” będzie kojarzony wyłącznie z naszą firmą.

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny – Copyright ©2008-2023 Design & Developed by UniStyle.pl